משרד עו"ד לרשלנות רפואית:

אם נגרם לך נזק בעקבות רשלנות רפואית ע"י רופא משפחה, מנתח או כל גורם רפואי אחר בכל שלב – יש סיכוי שמגיעים לך פיצויים גבוהים!

אל תצאו לדרך מבלי להיות בטוחים שבחרתם בעו"ד הנכון שישיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי:

משרד עורכי דין לרשלנות רפואית ותאונות:

אם נגרם לך נזק בעקבות רשלנות רפואית ע"י רופא משפחה, מנתח או כל גורם רפואי אחר בכל שלב

יש סיכוי שמגיעים לך פיצויים גבוהים !

אל תצאו לדרך מבלי להיות בטוחים שבחרתם בעו"ד הנכון שישיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי!

לייעוץ ראשוני ובירור עילה לתביעה ע"י משרדנו:

בתחילת דרכי כעו"ד, ייצגתי הן את חברות הביטוח והן את התובעים. אני מכיר את התחום מ-2 צידי המתרס ויודע כיצד חברות הביטוח פועלות.

כאשר הקמתי את המשרד, החלטתי שאני מייצג אך ורק את מי שניזוק!
כיום, משרדנו מורכב מצוות של 11 עורכי דין וצוות עזר מקצועיים ומנוסים העוסקים אך ורק בנזקי גוף בכלל, ובפרט ברשלנות רפואית.

אנו נילחם ולא נתפשר על מנת שתקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לך, כפי שכבר עשינו בתיקים רבים במהלך השנים.

מדובר בעבודה קשה ומאתגרת, אך השגת פיצוי מירבי לניזוקים שתאפשר להם לשקם את חייהם מהווה שליחות ומביאה לתחושת סיפוק.

למשרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג 25 שנות ניסיון והצלחות בתביעות רשלנות רפואית במקרים הקשים והמורכבים ביותר.

משרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

רשלנות רפואית בהריון

מבחינת מערכת המשפט, חובת הזהירות של בתי החולים חלה מרגע קבלת היולדת. הצוות הרפואי צריך לבצע בדיקות שונות, לוודא שהיולדת או העובר אינם סובלים מבעיה, ולהשתמש בתוצאות הבדיקה על מנת להקצות במידת הצורך רופאים מומחים. ישנם מקרים רבים בהם הצוות הרפואי מתרשל בתפקידו ואינו מזהה בעיות מסוימות שניתן למנוע בשלב מוקדם מאוד של ההריון, מאשר בזמן הלידה עצמה.

רשלנות רפואית בלידה

זמן הלידה הינו הזמן המסוכן ביותר עבור האם והעובר, ולכן, כל שגיאה הכי קטנה, או חוסר תשומת לב של הצוות הרפואי בזמן ההריון עלול לגרום לנזקים חמורים, הן לאם והן ליילוד. הובאו לפנינו מקרים רבים בהם בני הזוג לא ידעו אם אכן מדובר ברשלנות רפואית, ובבדיקות שביצענו – התגלו פרוצדורות שנעשו בצורה רשלנית וגרמו לנזק לאם או ליילוד.

רשלנות רפואית ברפואת שיניים

רפואת השיניים בישראל היא תחום מיוחד במינו שכן בניגוד לתחומי רפואה אחרים זהו ענף שלא כלול תחת סל שירותי הבריאות הניתנים דרך קופות החולים.

מרבית טיפולי השיניים בישראל מתקיימים אפוא במסגרת המגזר הפרטי, ופעמים רבות – אנו נתקלים ברשלנות רפואית של רופא השיניים, הרשלנות יכולה לבוא לידי ביטוי בכתרים שלא הושתלו כראוי או לקויים, בגרימת נזקים לאזור הסינוסים, דלקות חמורות שנגרמו בעקבות טיפול לקוי ועוד. בכל חשד לרשלנות בתחום רפואת שיניים יש לפנות מיידית לעו"ד ולהיוועץ לגבי אסטרטגיית התביעה.

רשלנות רפואית באבחון

רק אבחון מקצועי ומיומן של הבעיה הרפואית, בהתחשב במלוא התסמינים והנסיבות, יכול להוביל למתן טיפול רפואי כראוי.

ומנגד, רשלנות רפואית באבחון [אבחון שגוי או מאוחר] עלולה להסב נזקים קשים ובמקרים חריגים אף לחרוץ את גורלו של המטופל. דוגמה נפוצה לכך היא רשלנות באבחון סרטן שהינה כידוע מחלה אשר שיעורי ההחלמה ממנה הם פונקציה ישירה של מועד תחילת הטיפולים. חשוב ליצור קשר באופן מיידי עם עו"ד על מנת שיוכל לבחון עילה לתביעה.

רשלנות רפואית בניתוח

במהלך ניתוחים המתבצעים בהרדמה מלאה, אנו בעצם נותנים את האחריות המלאה לחיינו לרופא המנתח, שרק אם יבצע את עבודתו בצורה מושלמת יתכן והניתוח יעבור בשלום. על אף שבמרבית הפעמים הפרוצדורה הרפואית נעשית כראוי, בעקבות ריבוי הניתוחים בבתי החולים – רשלנות רפואית בניתוח הינה עניין שכיח.

רשלנות רפואית בצבא

מיותר לציין, כי כל הכללים החלים על גורמי הרפואה בישראל, חלים גם בתוך המערכת הצבאית. למרות זאת, ישנם מקרי רשלנות רפואית רבים שנעשים בצה"ל באופן יומיומי, לרוב ע"י הימנעות מהפנייה למומחים, אי ביצוע מעקב רפואי, אבחון מאוחר של תסמינים וטיפול רפואי שגוי. תביעה בגין רשלנות רפואית כנגד צה"ל ניתן להגיש גם לאחר השחרור – ומשרדנו מתמחה בתביעות רשלנות רפואית בצבא.

לאחר שתשאירו פרטים,
איש קשר מטעם משרדנו ייצור עמכם קשר לצורך בירור הזכאות לתביעה, ויעניק לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות:

מהו הליך התביעה?

מהתקשורת:

מהעיתונות:

שאלות נפוצות

בתביעת רשלנות רפואית, ניתן לתבוע כל מטפל רפואי שטיפל במטופל שנפגע (כגון: רופא, מרדים, אחות, רוקח וכד').

כמו כן, ניתן לתבוע את המוסד הרפואי שבו עובד המטפל (כגון: בית חולים, קופת חולים וכד'). למוסד הרפואי יש אחריות למעשיו ומחדליו של הרופא (במסגרת אחריות שילוחית של המוסד הרפואי, כמעביד של הרופא).

בית החולים חב אחריות ישירה כלפי החולים המאושפזים בו, ובנוסף, הוא חב באחריות שילוחית, כמעביד של הרופא. הנהלת בית החולים אחראית לכל מעשה רשלני שנעשה בגדר הטיפול הניתן לחולה ע"י בית החולים.

תביעת רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת ביותר ובה יש לתת התייחסות לכלל הפרטים, גם כאלו שבהסתכלות ראשונית לא קיימים. לצורך כך יש לקבל חוות דעת רפואיות שנוגעות גם לרשלנות עצמה וגם לנזק שנגרם. 

משרדנו עובד עם שורת מומחים מהטובים ברפואה שבישראל ואנו נותנים לכל תיק את מירב תשומת הלב בכדי לצאת לדרך עם מלוא הכלים להוכיח את הרשלנות והנזק ולהכריע את התיק לטובת הלקוח שנפגע.

רשלנות רפואית פירושה מתן שירותים רפואיים מבלי לנקוט במידת הזהירות הסבירה המצופה מרופא (או עוסק במקצוע רפואי), אשר כתוצאה מכך נגרם נזק למטופל, שלא היה נגרם אלמלא הגורם המטפל נהג כפי שנהג.

ישנם סוגים רבים של רשלנות רפואית. יש מקרה שבו הפרת חובת הזהירות מתבטאת בביצוע רשלני של הליך רפואי מקובל, יש מקרה שעצם הבחירה בהליך הרפואי הספציפי תהיה בגדר רשלנות, ויש מקרים, שגם הבחירה וגם הביצוע היו סבירים, אך לא נמסר למטופל מלוא המידע הדרוש לו לצורך קבלת ההחלטה בין דרכי הטיפול השונות.

הנזק יכול להתבטא בצורות שונות, ובהן נזקים לגוף, אובדן חיים, פגיעה בכושר עבודה, הפסדים כספיים ועוד. על התובע להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הנזק שנגרם לו ובין התנהגות הנתבע – כלומר, על התובע להוכיח שהנזק לא היה נגרם לולא המטפל לא היה נוהג כפי שנהג.

לקוחות ממליצים:

העצמאות 85, אשדוד, מרכז פרימק

צור קשר
צור קשר לייעוץ אישי :

גלילה לראש העמוד

לפניך מס' שאלות קצרות למטרת הבהרת המקרה בראייה משפטית-רפואית ובחינה ראשונית של עילה לתביעה ופיצויים כספיים:

*הפרטים שיימסרו יועברו ישירות אל משרדנו תוך חיסיון מלא ואך ורק למטרת בירור עילה לתביעה

אפשר גם להתקשר: