משרד עו"ד לתביעות נזיקין:

אם נפצעת או שנגרם לך נזק לטווח ארוך מכל סיבה שהיא – יש סיכוי שמגיעים לך פיצויים גבוהים!

אל תצאו לדרך מבלי להיות בטוחים שבחרתם בעו"ד הנכון שישיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי:

משרד עורכי דין לדיני נזיקין:

האם נפצעת או שנגרם לך נזק לטווח ארוך מכל סיבה שהיא?

יש סיכוי שמגיעים לך פיצויים גבוהים !

אל תצאו לדרך מבלי להיות בטוחים שבחרתם בעו"ד הנכון שישיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי!

לייעוץ ראשוני ובירור עילה לתביעה ע"י משרדנו:

בתחילת דרכי כעו"ד, ייצגתי הן את חברות הביטוח והן את התובעים. אני מכיר את התחום מ-2 צידי המתרס ויודע כיצד חברות הביטוח פועלות.

כאשר הקמתי את המשרד, החלטתי שאני מייצג אך ורק את מי שניזוק!
כיום, משרדנו מורכב מצוות של 11 עורכי דין וצוות עזר מקצועיים ומנוסים העוסקים אך ורק בתביעות נזקי גוף.

אנו נילחם ולא נתפשר על מנת שתקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לך, כפי שכבר עשינו בתיקים רבים במהלך השנים. מדובר בעבודה קשה ומאתגרת, אך השגת פיצוי מירבי לניזוקים שתאפשר להם לשקם את חייהם מהווה שליחות ומביאה לתחושת סיפוק.

למשרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג 26 שנות ניסיון והצלחות בתביעות רשלנות רפואית במקרים הקשים והמורכבים ביותר.

משרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

סוגי תביעות לנזקי גוף:

תאונות עבודה

אם נפצעת בזמן העבודה, בדרך אליה או ממנה, בין אם כתוצאה מתאונה שהתרחשה ובין אם מדובר בפגיעה שנגרמה בעקבות פעולות יומיומיות ממושכות - פנה למשרדנו לקבלת הפיצוי המקסימלי.

רשלנות רפואית

במידה ונגרם לך נזק או שסיכויי ההישרדות שלך ירדו בעקבות רשלנות של גורם רפואי, החל מרופא המשפחה שלא הפנה לבדיקות בזמן, פירוש לא נכון של תסמינים, אבחון שגוי או ביצוע פרוצדורה רפואית רשלנית - ייתכן שאתה זכאי לפיצויים.

פגיעה בשטח ציבורי

במקרים של תאונה בשטח ציבורי כמו בור פתוח, מהמורה וכו', ניתן לתבוע את הרשות המקומית - באמצעות מענה על מס' שאלות - נוכל להעריך את סכום הפיצויים לו אתם זכאים.

תאונות דרכים

אם נפצעתם בתאונת דרכים, אתם זכאים לתבוע את חברת הביטוח שלכם (פלת"ד) ושל הפוגע לפיצויים על הנזקים שקרו לכם בעקבות התאונה.

רשלנות בלידה ובהריון

זמן הלידה הינו הזמן המסוכן ביותר עבור האם והעובר, ולכן, כל שגיאה הכי קטנה, או חוסר תשומת לב של הצוות הרפואי בזמן ההריון עלול לגרום לנזקים חמורים, הן לאם והן ליילוד. הובאו לפנינו מקרים רבים בהם בני הזוג לא ידעו אם אכן מדובר ברשלנות רפואית, ובבדיקות שביצענו - התגלו פרוצדורות שנעשו בצורה רשלנית וגרמו לנזק לאם או ליילוד.

תאונות תלמידים

כל תלמיד בישראל מגיל 3 ועד גיל 18 מבוטח וזכאי לפיצוי כספי במידה ונגרם לו נזק, בכל מקום ובכל זמן, גם בזמן חופשות וגם מחוץ לבית הספר - אם נגרם לילדך נזק - ניתן לתבוע מטעם רשות החינוך המקומית בביטוח תאונות אישיות.

מהו הליך התביעה?

מהתקשורת:

מהעיתונות:

שאלות נפוצות

הנזק יכול להתבטא בצורות שונות, ובהן נזקים לגוף, אובדן חיים, פגיעה בכושר עבודה, הפסדים כספיים ועוד. על התובע להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הנזק שנגרם לו ובין התנהגות הנתבע – כלומר, על התובע להוכיח שהנזק לא היה נגרם לולא המטפל לא היה נוהג כפי שנהג.

בתביעת רשלנות רפואית, ניתן לתבוע כל מטפל רפואי שטיפל במטופל שנפגע (כגון: רופא, מרדים, אחות, רוקח וכד').

כמו כן, ניתן לתבוע את המוסד הרפואי שבו עובד המטפל (כגון: בית חולים, קופת חולים וכד'). למוסד הרפואי יש אחריות למעשיו ומחדליו של הרופא (במסגרת אחריות שילוחית של המוסד הרפואי, כמעביד של הרופא).

בית החולים חב אחריות ישירה כלפי החולים המאושפזים בו, ובנוסף, הוא חב באחריות שילוחית, כמעביד של הרופא. הנהלת בית החולים אחראית לכל מעשה רשלני שנעשה בגדר הטיפול הניתן לחולה ע"י בית החולים.

תביעת רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת ביותר ובה יש לתת התייחסות לכלל הפרטים, גם כאלו שבהסתכלות ראשונית לא קיימים. לצורך כך יש לקבל חוות דעת רפואיות שנוגעות גם לרשלנות עצמה וגם לנזק שנגרם. 

משרדנו עובד עם שורת מומחים מהטובים ברפואה שבישראל ואנו נותנים לכל תיק את מירב תשומת הלב בכדי לצאת לדרך עם מלוא הכלים להוכיח את הרשלנות והנזק ולהכריע את התיק לטובת הלקוח שנפגע.

רשלנות רפואית פירושה מתן שירותים רפואיים מבלי לנקוט במידת הזהירות הסבירה המצופה מרופא (או עוסק במקצוע רפואי), אשר כתוצאה מכך נגרם נזק למטופל, שלא היה נגרם אלמלא הגורם המטפל נהג כפי שנהג.

ישנם סוגים רבים של רשלנות רפואית. יש מקרה שבו הפרת חובת הזהירות מתבטאת בביצוע רשלני של הליך רפואי מקובל, יש מקרה שעצם הבחירה בהליך הרפואי הספציפי תהיה בגדר רשלנות, ויש מקרים, שגם הבחירה וגם הביצוע היו סבירים, אך לא נמסר למטופל מלוא המידע הדרוש לו לצורך קבלת ההחלטה בין דרכי הטיפול השונות.

לקוחות ממליצים:

להערכת הפיצוי הכספי:

ענו על מס' שאלות שאלות ובדקו האם גם אתם זכאים לפיצוי כספי בעקבות הפציעה שנגרמה לכם:

צור קשר
צור קשר לייעוץ אישי :

גלילה לראש העמוד