משרד עו"ד פטור ממס הכנסה דותן לינדנברג

במידה ונקבעו לכם אחוזי נכות הגבוהים מ-90% – אתם זכאים לפטור מלא ממס הכנסה + החזר רטרואקטיבי מ-6 השנים האחרונות!

רוצים לדעת אם גם לכם מגיע – השאירו פרטים:

או חייגו:

משרד עו"ד פטור ממס הכנסה דותן לינדנברג

במידה ונקבעו לכם אחוזי נכות הגבוהים מ-90% – אתם זכאים לפטור מלא ממס הכנסה + החזר רטרואקטיבי מ-6 השנים האחרונות!

רוצים לדעת אם גם לכם מגיע – השאירו פרטים:

מי זכאי לפטור ממס הכנסה?

כתנאי ראשוני, פטור רפואי ממס הכנסה יינתן כנגד נכות צמיתה או נכות זמנית שנקבעה לתקופה של 185 ימים ומעלה ("תקופת נכות מזכה"). לצד עיוורים או נכים בשיעור של 100%, קיימת זכאות גם למי שנקבעה לו נכות משוקללת של יותר 90% ומעלה, ובכלל זה:

כיצד מחשבים אחוזי נכות?

זכאות לפטור רפואי ממס הכנסה היא לא עניין של מה בכך. היא ניתנת רק למי שסובל מנכות קשה ביותר של למעלה מ-90%, ועדיין מתפרנס וחייב במס (חרף מצבו הבריאותי המורכב). מי שקובע מהם אחוזי הנכות אלו ועדות רפואיות אשר פועלות לפי פקודת מס הכנסה אך מתקיימות בפועל במסגרת הביטוח הלאומי (ובסניפי הביטוח הלאומי).

מה התהליך?

הנכה מזומן לוועדה והתוצאות מועברות לאחר מכן למס הכנסה. שימו לב שלאחר הגשת הבקשה לועדה רפואית וטרם קבלת הזימון, החומר נבחן מבעוד מועד על ידי מזכיר הוועדה ורופא מומחה. כלומר, כשהנכה מגיע לוועדה, המזכיר והרופא כבר מכירים את טענותיו ומסמכיו (וכפועל יוצא מזה, יודעים מה לשאול ולאן לכוון). הרופא רשאי להציג בפני המבקש שאלות ואף לבצע לו בדיקה גופנית במקום על מנת לחשב "נכות משוקללת".

מהי נכות משוקללת?

בנכות משוקללת, הליקויים מצטרפים "אחד לשני" ולא ניתן לעבור את הרף של 100% נכות. שיטת החישוב המשוקללת מקשה מאד להגיע להכרה בשיעורי נכות של יותר מ-89% המקימים זכאות לפטור ממס הכנסה.
על פי שיטת הנכות המשוקללת, גוף האדם הוא 100% בריא במצב טבעי, וכל נכות מתווספת לרעותה כך שיש קושי רב להגיע לשיעורי נכות של 90% לטובת זכאות לפטור ממס הכנסה. בוודאי כשמדובר על אדם שלמרות נכותו עדיין עובד לפרנסתו וחייב במס.

בתחילת דרכי כעו"ד, ייצגתי הן את חברות הביטוח והן את התובעים. אני מכיר את התחום מ-2 צידי המתרס ויודע כיצד חברות הביטוח פועלות.

כאשר הקמתי את המשרד, החלטתי שאני מייצג אך ורק את מי שניזוק!
כיום, משרדנו מורכב מצוות של 11 עורכי דין וצוות עזר מקצועיים ומנוסים העוסקים אך ורק בתביעות נזקי גוף.

אנו נילחם ולא נתפשר על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם [ויותר], כפי שכבר עשינו בתיקים רבים במהלך השנים. מדובר בעבודה קשה ומאתגרת, אך אנו רואים במקצוע שלנו שליחות אמיתית שמביאה לנו תחושת סיפוק.

למשרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג 26 שנות ניסיון והצלחות בועדות הרפואיות ובייצוג מול הביטוח הלאומי, גם במקרים הקשים והמורכבים ביותר.

משרד עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מהתקשורת:

מהעיתונות:

לקוחות ממליצים:

להערכת הזכאות לפטור רפואי ממס הכנסה:

ענו על מס' שאלות ובדקו האם גם לכם מגיע פטור ממס הכנסה:

צור קשר
צור קשר לייעוץ אישי :

גלילה לראש העמוד